Zum Inhalt springen Zum Menü springen

Nová klubovna SDH

Na konci Listopadu 2011 jsme dostaly  prostory, které byly uvolněny po zrušené pohotovosti a OÚ byla přislíbena pomoc při přestavbě těchto prostor na klubovnu SDH. Po tříměsíční přestavbě a hlavně vložením nemalých finančních prostředků našeho SDH, jsme získaly novou klubovnu a tím i novou školící místnost, která bude sloužit pouze našim hasičům při pravidelných školeních, schůzích SDH, schůzkám mladých hasičů a v neposlední řadě i k trávení volného času naši členské základny. Stará klubovna byla umístěna v patře, kde se nachází i kulturní sál a museli jsme jí půjčovat různým organizacím, kdy se k našim věcem nechovaly tak jak měly a dokonce jsme některé věci, pak marně hledaly. Vybudováním nové klubovny tyto starosti odpadnou a hlavně jsme tímto získaly školící místnost, která byla vybavena technikou která umožňuje jak školení, tak i trávení volného času. Všem členům kteří se jakoukoli měrou podílely na přestavbě těchto prostor, patří veliký dík. Velký dík také  patří našemu sponzorovi za darovaný materiál a pomoc s přípravou tohoto materiálu a tím je firma truhlářství ,, Minář a syn" a  samozřejmě se na tomto podílelo i o.s. Motoklub MOTOŠOK Červená Voda pana Kamila Mináře. Kamile dík za supr motorku. (teď už  jen červený kecky a jedem na vyjížďku)